KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12837070

nr 1283 7070

Lasse Söderberg

(f. 1941), Sverige

Etsning, Lasse Söderberg (f. 1941), Sverige. "Efter Persona". Signerad, daterad 1967, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 32x34 cm

Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:51:50

  • Tema
  • 21 okt

Lasse Söderberg

Läs mer om Lasse Söderberg