KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13158401

nr 1315 8401

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Ej numrerad, 1933. Signerad. Motivet: 25x32cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:12:20

  • Tema
  • 23 mar

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg