KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12837071

nr 1283 7071

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. Signerad, numrerad 7/100, daterad 1975, Motivet: 37x46 cm

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:09:07

20/10 20:56:54 1      100 kr
21/10 18:36:15 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel