KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13491413
nr 1349 1413
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsning, Stockholms Stadshus. Signerad. Motivet: 31x38cm
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:18:56
24/9 20:28:47
100 kr
27/9 08:56:11