KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13872040

nr 1387 2040

Endre Nemes

(1909-1985), Sverige

Etsning, Endre Nemes (1909-1985), Sverige. Signerad, daterad 48. Motivet: 28x31cm, yttermått inklusive ram: 40x43cm

Endre Nemes, född 1909 i Pecsvarad, Ungern, död 1985, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:47:31

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Endre Nemes

Läs mer om Endre Nemes