KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12332107

nr 1233 2107

Etsning

Bertram Schmiterlöw (1920-2002). Signerad, daterad -43,15/200, Beckholmen. Motivet: 16x22

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 februari 2019
kl 18:50:48

4/2 18:37:27 1      Vinnande bud