KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8513041
nr 851 3041
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), signerad, daterad -65, nakna män, Pt, motivets mått: 24 x 30
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:14:27
100 kr
300 kr
250 kr
350 kr
500 kr
700 kr
900 kr
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw