KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8513041

nr 851 3041

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), signerad, daterad -65, nakna män, Pt, motivets mått: 24 x 30

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 19:14:27

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw