KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9467493

nr 946 7493

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Beckholmen Stockholm, signerad, -44, motivet: 17x24

Utrop:

400 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 2 mars 2015
kl 20:00:19

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw