KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13195062

nr 1319 5062

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad, ung kvinna i päls, 1937,21,5x18,5 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 april 2020
kl 21:00:02

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell