KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13601581

nr 1360 1581

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Kust. Signerad. Motivet: 15x19,5 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 november 2020
kl 19:58:09

15/11 10:26:14 1      Vinnande bud
16/11 18:54:21 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell