KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374388

nr 1337 4388

Anders Heller

(f. 1904), Sverige

Etsning, Anders Heller (f. 1904), Sverige. Läsande gosse, Signerad. Motivet: 20x28 cm

Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:29:57

13/7 13:57:02 1      Vinnande bud

Anders Heller

Läs mer om Anders Heller