KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327156

nr 1332 7156

William Macilraith

(f. 1961), Storbritannien

Blandteknik, William Macilraith (f. 1961), Storbritannien. Signerad a tergo, 1987. Mixed media. Bladets mått: 39x33cm

William Macilraith, brittisk bildkonstnär född 1961.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:58:39

8/6 17:31:55 1      Vinnande bud
8/6 17:35:41 1      Vinnande bud

William Macilraith

Läs mer om William Macilraith