KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327160

nr 1332 7160

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Troll, Signerad. Motivet: 26x21cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:48:47

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt