KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327159

nr 1332 7159

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad. Motivet: 31x22cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:57:29

8/6 06:41:03 1      400 kr
8/6 12:51:05 2      Vinnande bud

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt