KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6502660

nr 650 2660

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Blandteknik, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), signerad, -1969, collage med blyerts, motivets mått: 24x29 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 9 augusti 2010
kl 17:02:00

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander