KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351039
nr 1335 1039
Blandteknik
Nina Sjöberg, 1872, By, Intyg a tergo, 30x43 ca. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:27:16
16/6 14:33:09
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer