KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351039

nr 1335 1039

Blandteknik

Nina Sjöberg, 1872, By, Intyg a tergo, 30x43 ca. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:27:16

16/6 14:33:09 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer