KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351039

nr 1335 1039

Blandteknik

Nina Sjöberg, 1872, By, Intyg a tergo, 30x43 ca. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:27:16

16/6 14:33:09 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer