KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327165

nr 1332 7165

Nils Rundgren Björnjägaren

(1890-1971), Sverige

Blandteknik, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), Sverige. Ej signerad, 19x27cm

Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:27:11

3/6 22:04:57 1      350 kr
8/6 19:21:59 2      Vinnande bud

Nils Rundgren Björnjägaren

Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren