KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9343453

nr 934 3453

Leif Ahnlund

(f. 1949), Sverige

Blandteknik, Leif Ahnlund, Motorcykel, signerad. -90, 34x55

Konditionsrapport: saknar glas

Leif Ahnlund, svensk bildkonstnär född i Småland 1949.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 januari 2015
kl 19:54:31

  • 12 jan

e-auktion

Läs mer om e-auktion

Leif Ahnlund

Läs mer om Leif Ahnlund