KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12156059

nr 1215 6059

Jöran Nyberg

(1937-2012), Sverige

Blandteknik, Jöran Nyberg (1937-2012), Sverige. Hus och lekande barn, signerad, 34x46 cm

Jöran Nyberg, svensk bildkonstnär född 1937 i Timrå, död 2012.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 5 november 2018
kl 19:03:31

30/10 17:40:20 1      1.100 kr
5/11 18:58:31 2      Vinnande bud

Jöran Nyberg

Läs mer om Jöran Nyberg