KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13363024

nr 1336 3024

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Blandteknik, Anders Zorn (1860-1920), Sverige. Signerad Leonard Zorn, 1878-80, Kvinnoporträtt. Motivet: 32x24cm

Utrop:

12.000 kr

Såld:

15.500 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:30:06

  • Klassiska
  • 29 jun

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn