KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13418010

nr 1341 8010

Akvareller

2 st, bland annat Marja Jaanivald. Signerad. Motivet: 18x23-20x28cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:39:37