KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13337163

nr 1333 7163

Waldemar Flaig

(1892-1932), Tyskland

Akvarell, Waldemar Flaig (1892-1932), Tyskland. Tillbjedan. Signerad, akvarell, 21x18,5cm

Waldemar Flaig, tysk bildkonstnär född 1892, död 1932.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:26:28

13/6 09:16:16 1      Vinnande bud

Waldemar Flaig

Läs mer om Waldemar Flaig