KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13351019

nr 1335 1019

Virginia Larson

(1844-1893), Sverige

Akvarell, Virginia Larson (1844-1893), Sverige. Mansfigur, Motivet. Ca 24x15 cm. Signerad, Rom

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:28:39

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Virginia Larson

Läs mer om Virginia Larson