KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7267577

nr 726 7577

Akvarell

Signerad Aina Larsson, badande barn, ramens innermått: 75x55

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 november 2011
kl 19:20:40