KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13169184

nr 1316 9184

Rudolf Carlborg

(1892-1963), Sverige

Akvarell, Rudolf Carlborg (1892-1963), Sverige. Signerad, daterad 1947, "rökrummet", 34x32 cm

Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:42:58

Rudolf Carlborg

Läs mer om Rudolf Carlborg