KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713059

nr 1271 3059

Akvarell

R Reisner. Signerad, daterad 61, Gamla Stan, 30x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:52:53

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm