KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13163122

nr 1316 3122

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Kvinna, ej signerad, 39x37 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:40:04