KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13834052

nr 1383 4052

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, Asien. Motivet: 22x16cm, yttermått inklusive ram: 34x23cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:34:38

6/3 06:27:50 1      100 kr
8/3 18:29:36 2      Vinnande bud