KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9906047
nr 990 6047
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Akvarell, Lars Lerin (f. 1954), Hillswick 11 juni 1987, signerad. 37x53
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
35.000 kr
Såld:
38.000 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:47:04
30.000 kr
34.000 kr
32.000 kr
33.000 kr (Budbetjänt)
34.000 kr
34.000 kr (Budbetjänt)
36.000 kr
36.000 kr
36.000 kr (Budbetjänt)
37.000 kr
- Klassiska
26 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska