KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10594026

nr 1059 4026

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Lars Jonsson (f. 1952), 'Vitkindad gås', signerad, -81, bladets mått: 45x29

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

7.000 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 26 september 2016
kl 20:06:43

  • Klassiska

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson