KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491230

nr 1349 1230

Akvarell

Britt Roempke. Signerad, bärkorgar, 49x60cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:50:17