KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398136

nr 1239 8136

Akke Hugh Malmeström

(1894-1968), Sverige

Akvarell, Akke Hugh Malmeström (1894-1968), Sverige. "Café de la Rotrande Paris", signerad. 36x38

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:38:29

Akke Hugh Malmeström

Läs mer om Akke Hugh Malmeström