KONST / Litografier / Färglitografi 14367412

nr 1436 7412

Harro Koskinen

(f. 1945), Finland

Signerad, numrerad 45/310, daterad 1978. Färglitografi, bildmått: 36x43cm, yttermått inklusive ram: 51x57cm

Harro Koskinen, finländsk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

300 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:18:39)
Uppdatera
Visning

fredag 3/12, lördag 4/12, söndag 5/12 och måndag 6/12

Auktionen
avslutas:

måndag 6 december kl 18:08:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Harro Koskinen

Läs mer om Harro Koskinen