KONST / Litografier / Färglitografi 13862028

nr 1386 2028

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 128/250, Tuppar. Motivet: 45x36cm, yttermått inklusive ram: 63x49cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 22:31:37)
Uppdatera
Visning

fredag 19/3, lördag 20/3, söndag 21/3 och måndag 22/3

Auktionen
avslutas:

måndag 22 mars kl 20:15:20

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
27/2 18:38:24 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 mar

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin