bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 13824319



*

nr 1382 4319


Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige


Färglitografi, Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. Mariaberget. Signerad, numrerad 70/210. Bladets mått: 70x54cm, oramat löst blad


Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 700 kr (per 04:14:05)
Uppdatera
Visning

fredag 26/2, lördag 27/2, söndag 28/2 och måndag 1/3


Auktionen
avslutas:

måndag 1 mars kl 18:16:27


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 23% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud
  • Budhistorik
Tid Kund Bud
26/2 00:25:40 1      ledande budet*

*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Konstnär/Designer

Mikael Frygelius

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Läs mer om Mikael Frygelius
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mariaberget mikael frygelius motiv från södermalm stockholm stockholmiana stockholmsmotiv stockholmstavla stockholmstavlor sverige
  • 2015 Färglitografi
    Alexander Calder (1898-1976), USA. Signerad, numre..//
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 mars kl 18:54
  • 4157 Färglitografi
    Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrer..//
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    1 mars kl 18:01
  • 4155 Färglitografi
    Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrer..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    1 mars kl 18:02
  • 4154 Färglitografi
    Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrer..//
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    1 mars kl 19:53
  • 4156 Färglitografi
    Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrer..//
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    1 mars kl 19:31
  • 2028 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om en månad
    22 mars kl 20:15




Ladda ner broschyr