KONST / Litografier / Färglitografier 13767064

nr 1376 7064

Iris Rönnqvist

(f. 1948), Sverige

Färglitografier, 2 st, Iris Rönnqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 86/150,57/75. Motivet: 39x29cm

Iris Rönnqvist, svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

300 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 23:20:40)
Uppdatera
Visning

fredag 29/1, lördag 30/1, söndag 31/1 och måndag 1/2

Auktionen
avslutas:

måndag 1 februari kl 19:04:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Iris Rönnqvist

Läs mer om Iris Rönnqvist