KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13374590

nr 1337 4590

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Teckning, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Monogramsignerad. Motivet: 39x28cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

500 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 11:42:31)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 18:26:50

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg