MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13374042

  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering senast 10/7.

    Visning fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7 Auktionen avslutas 13/7.

nr 1337 4042

Skåp

1950-tal, teak. Bredd: 120. Djup: 45 cm, höjd: 167 cm

Konditionsrapport: slitage, repa/repor

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:17:23)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 19:17:32

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor