KONST / Litografier / Färglitografier 13327043

nr 1332 7043

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografier, 2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Roslagssnipa & Motiv från Shetland. Signerad. Motivet: 12x15 & 12x19 cm

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:47:52)
Uppdatera
Visning

fredag 5/6, lördag 6/6, söndag 7/6 och måndag 8/6

Auktionen
avslutas:

måndag 8 juni kl 20:01:22

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson