KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13314188

nr 1331 4188

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad 1987. Motivet: 49x46 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:15:57)
Uppdatera
Visning

fredag 29/5, lördag 30/5, söndag 31/5 och måndag 1/6

Auktionen
avslutas:

måndag 1 juni kl 19:22:41

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén