KONST / Litografier / Färglitografi 13151266

nr 1315 1266

Gösta Adrian-Nilsson (GAN)

(1884-1965), Sverige

Färglitografi, Gösta Adrian-Nilsson (GAN) (1884-1965), Sverige. Ur serien de tre små sjömännen äventyr i Paris. Stämpelsignerad, numrerad 89/475. Motivet: 50x70cm

Gösta Adrian-Nilsson, GAN, svensk bildkonstnär född 1884, död 1965.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:35:30

5/3 14:51:25 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Gösta Adrian-Nilsson (GAN)

Läs mer om Gösta Adrian-Nilsson (GAN)