KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152023

nr 1315 2023

Raoul Dufy

(1877-1953), Frankrike

Litografisk affisch, "Paris", Musée National Modern, oramat löst blad, ej signerad, bladets mått: 61x100 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:57:06

  • Tema
  • 23 mar

Raoul Dufy

Läs mer om Raoul Dufy