KONST / Litografier / Litografi 12837032

nr 1283 7032

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Litografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige. Signerad. Motivet: ca 32x17 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:12:55

  • Tema
  • 21 okt

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg