KONST / Litografier / Färglitografi 13152130

nr 1315 2130

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Färglitografi, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. Signerad, numrerad 114/180, "arg tärndans". Motivet: 44x60 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:32:56

  • Tema
  • 23 mar

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth