KONST / Litografier / Gicléetryck 13983043

nr 1398 3043

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Lars Eje Larsson (f. 1954), Sverige. "Krukor". Signerad, numrerad 69/100, oramat löst blad. Bladets mått: 37x28 cm

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:17

20/5 17:18:49 1      Vinnande bud

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson