KONST / Litografier / Färglitografier 13314066

nr 1331 4066

Nico Widerberg

(f. 1960), Norge

Färglitografier, Nico Widerberg (f. 1960), Norge. Signerad, numrerad 143/200. Motivet: 15x20-18-16cm, oramade lösa blad

Nicolaus Widerberg, norsk skulptör född 1960.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:51:00

26/5 06:40:59 1      Vinnande bud

Nico Widerberg

Läs mer om Nico Widerberg