KONST / Litografier / Färglitografi 13924406

nr 1392 4406

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 37/260,1953, interiör. Motivet: 45x55cm, yttermått inklusive ram: 63x75cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:57:17

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson