KONST / Litografier / Färglitografier 13118309

nr 1311 8309

Leif Ahnlund

(f. 1949), Sverige

Färglitografier, 7st, Leif Ahnlund (f. 1949), Sverige. Signerade, numrerade. Motivet: 44x58cm

Leif Ahnlund, svensk bildkonstnär född i Småland 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:29:56

24/2 22:00:13 1      Vinnande bud

Leif Ahnlund

Läs mer om Leif Ahnlund