KONST / Litografier / Färglitografi 12714361

nr 1271 4361

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 256/300. Motivet: 46x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:13:11

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg