KONST / Litografier / Färglitografi 13152015

nr 1315 2015

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, numrerad 16/210. Motivet: 60x87cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:07:42

  • Tema
  • 23 mar

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl